Gavita Pro 1700e LED

V Gavitě vyvíjíme zařízení tak aby dosahovala nejvyšších standartů, výkonu, kvality a návratnosti investice. Trh s LED svítidly... (podrobný popis)

Dostupnost:Skladem
Zvolte typ:
45 499,00 Kč

Detailní popis produktu

V Gavitě vyvíjíme zařízení tak aby dosahovala nejvyšších standartů, výkonu, kvality a návratnosti investice.
Trh s LED svítidly dospěl. Nyní když cenově dostupná řešení s vysokou účinností 2.6 μmol s-1 na watt a výš, jsou dostupná;
Gavita vstupuje na trh s LED.

Gavita PRO 1700e LED ML je designovaná k jednoduchosti použití a efektivitě. Instalace lze provést tzv. out of the box, čímž redukujeme náklady na instalaci. Postaveno na základě high-end Philips řadičů, použité pouze nejkvalitnější Samsung a Osram čipy, z celého zařízení dýchá funkcionalita a robustnost. Nízká váha a externí rozhraní činí toto zařízení vhodné pro "multi-layer" pěstování. Různé systémy pro zavěšení, součástí balení to nejjednodušší v podobě 4 kusů Sun Grips.
Výstup a Účinnost S maximálním výstupem 1700 μmol je Gavita Pro 1700e LED ML typickým osvětlením pro kvetoucí rostliny. Průměrná hodnota PAR se pohybuje na 1000 μmol. Pro použití na růst či kombinované použití je zde možnost připojení ke Gavita EL1/EL2/EL1F/EL2F řídícím jednotkám a regulace až na 50% bez ztráty účinnosti. Vysoká účinnost 2.6 μmol na watt dovoluje redukci chladících požadavků (HVAC) až o 30-40% v porovnání s tradičními HPS/MH svítidly. Velmi vysoká účinnost a konfigurace používající vysoké množství LED čipů redukuje teplotu čipů a tím prodlužuje výstup, účinnost i životnost. Spektrum
Naše kombinace bílých a červených LED čipů dosahuje vysokého poměru modrého světla. Modré světlo udržuje Vaše rostliny kompaktní a silné a pomáhá ideální morfogenezy- přírodnímu tvaru rostlin- stonků, listů i stavbě květů a plodů a tím pomáhá k lepšímu příjmu světelné energie. Udržuje fotosyntetické systémy rostlin plně optimalizované pro co nejvyšší fotosyntetický potenciál a může napomáhat zkrácení období květu. Modré světlo zároveň stimuluje plné otevření stomat na listech a tím kvalitnější a rychlejší fotosyntézu. Rozmístění červených LED čipů napříč zařízením garantuje rovnoměrné pokrytí a "namíchání" spektra na celé ploše. Plné spektrum razantně zvyšuje kvalitu úrody.
Externí ovládání Gavita Pro 1700e LED ML je kompatibilní s celou řadou Gavita Master controller. Je vybavená externím e-series adaptérem do které se kontroler připojuje. Za pomocí Gavita opakovače je možno nainstalovat až 500 zařízení na jeden konektor, kdy se jednoduše zařízení propojují do řetězu za sebe. Zařízení je universální pro 120-277 volt systémy. V závislosti na voltáži dodáváme zařízení s odpovídající kabeláží. Kabely jsou připojeny do e-series adaptéru a do zařízení industriálním Wieland konektorem.

Mohlo by se hodit

Podobné produkty

Philips Master HPI-T Plus 250W-růst

od799,00 Kč

Philips Master HPI-T Plus 400W-růst

od799,00 Kč

Philips Master HPI-T PRO 1000W-růst

od3 349,00 Kč

Philips Master SON-T PIA Plus 250W-květ

od699,00 Kč